1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Kontakt

00-891 Warszawa
ul. Chłodna 3
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
Telefon: +48 226209827
NIP 527-23-12-733
KRS 0000159843
REGON 016400767

Szkolenie skarbników Zarządów Kół ZEiRP RP woj. opolskiego.

8 kwietnia 2014 r. w Komendzie Wojewódzkiej Państwowej Straży Pożarnej w Opolu odbyło sie zorganizowane przez Zarząd Wojewódzki ZEiRP RP szkolenie skarbników Zarządów Kół województwa.

Uczestników powitał Kol.Tadeusz Śliwa - Prezes Zarządu Wojewódzkiego, który na wstępie zaznaczył, że o potrzebie tego szkolenia zgłoszono na grudniowym posiedzeniu Zarządu Wojewódzkiego ZEiRP RP.

Szkolenie prowadziła Kol.Adela Baron, skarbnik Zarządu Wojewódzkiego, która rozpoczęła od przypomnienia obowiązków skarbników ZK ustalonych uchwała Zarządu Głównego w sprawie zasad gospodarki finansowej w Związku, w tym o odpowiedzialności materialnej za zgodne z przepisami prowadzenie dokumentacji finansowo-księgowej. Dalszy ciąg szkolenia prowadzono w formie omówienia prawidłowości zapisów poszczególnych dokumentów i sprawozdań z

działalności Zarządu Koła. Były też konkretne zapytania i propozycje uczestników co do konieczności uregulowania niektórych spraw, np. odstąpienia od płatności składek do ZG za tych członków Związku, których od płatności składek zwolniły Zarządy Kół ( § 13 ust.2 pkt.7 Statutu ZEiRP RP ).

Na zakończenie szkolenia uczestnicy mieli także zapytania do Prezydium ZW ZEiRP RP dotyczące możliwości skorzystania z dopłaty z funduszu socjalnego dla emerytów i rencistów PSP. W tej tematyce odpowiedzi udzielili:

Kol. Hubert Burczyk, Wiceprezes ZW i Kol. Krzysztof Maślankiewicz, Sekretarz ZW.

 

Informację sporządziła A. Baron,

zdjęcia wykonał T. Śliwa.

 

Kobiety świętowały w Opolu.

Zarząd Koła Nr 11 w Opolu w restauracji ,,Villa Młynówka” zorganizował w dniu 11 marca spotkanie z okazji corocznego święta Dnia Kobiet. W imieniu kolegów należących do koła Prezes kol. Ryszard Sajkowski złożył serdeczne życzenia obecnym na spotkaniu 14 koleżankom, wręczając symboliczny kwiatek. Spotkanie przebiegało w miłej atmosferze przy kawie, herbacie oraz ciastku. Ośmiu koleżankom, które nie przybyły na spotkanie wysłano życzenia na kartce wykonanej własnoręcznie przez kolegów z koła. Ponadto na przypadający 10 marca Dzień Mężczyzny na kolegów obecnych na spotkaniu w podziękowaniu za przygotowanie spotkanie czekała niespodzianka w postaci złożonych życzeń oraz słodkości.

 

Będą następne zawody wędkarskie.

Niniejszym informujemy i zapraszamy na,

XI Mistrzostwa ZEiRP woj. opolskiego w wędkarstwie

w dniu 26 kwietnia 2014

o puchar starosty krapkowickiego.

Dla osób,które nie będą łowiły ryb przewidujemy konkurencje dodatkowe tj.

  • strzelanie z broni pneumatycznej długiej i krótkiej,
  • rzut lotkami - popularnie  DART.

Zgłoszenia do dnia 17 kwietnia do: Hubert Burczyk  tel. w godz. 7.30 -15.30 od poniedziałku do piątku 77 420 7111 lub komórka 728322240, e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. " oraz  Józef Brzozowski  e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Wpłata indywidualna 25 zł od osoby z przeznaczeniem na posiłek i napoje.

 

 

Organizatorzy

Licznik odwiedzin

860397
Dziś
Wczoraj
Ten tydzień
Poprzedni tydzień
Ten miesiąc
Poprzedni miesiąc
Całkowity
404
795
4774
227934
19208
36441
860397